ERJ-8ENF1273V
PanasonicPanasonic
ERJ-8ENF1273V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-8ENF1273V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 127K OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: 1.ERJ-8ENF1273V.pdf2.ERJ-8ENF1273V.pdf3.ERJ-8ENF1273V.pdf4.ERJ-8ENF1273V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-8ENF1273V
Număr parc ERJ-8ENF1273V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 127K OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie ERJ Rezistenţă 127 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)