ERJ-8BWJR024V
PanasonicPanasonic
ERJ-8BWJR024V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-8BWJR024V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 0.024 OHM 5% 1W 1206
Foi de date: ERJ-8BWJR024V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-8BWJR024V
Număr parc ERJ-8BWJR024V Producător Panasonic
Descriere RES 0.024 OHM 5% 1W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 153321 pcs Fișa cu date ERJ-8BWJR024V.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±150ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie ERJ Rezistenţă 24 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume P.024AVCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.030" (0.75mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 24 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film