ERJ-6RQJ7R5V
PanasonicPanasonic
ERJ-6RQJ7R5V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-6RQJ7R5V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 7.5 OHM 5% 1/8W 0805
Foi de date: 1.ERJ-6RQJ7R5V.pdf2.ERJ-6RQJ7R5V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-6RQJ7R5V
Număr parc ERJ-6RQJ7R5V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 7.5 OHM 5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1737382 pcs Fișa cu date 1.ERJ-6RQJ7R5V.pdf2.ERJ-6RQJ7R5V.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie ERJ Rezistenţă 7.5 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume ERJ6RQJ7R5V
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 7.5 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film