ERJ-6RED52R3V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-6RED52R3V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 52.3 OHM 0.5% 1/10W 0805
Foi de date: 1.ERJ-6RED52R3V.pdf2.ERJ-6RED52R3V.pdf3.ERJ-6RED52R3V.pdf4.ERJ-6RED52R3V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-6RED52R3V
Număr parc ERJ-6RED52R3V Producător Panasonic
Descriere RES 52.3 OHM 0.5% 1/10W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie ERJ Rezistenţă 52.3 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume ERJ6RED52R3V
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 52.3 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film