ERJ-6ENF68R0V
PanasonicPanasonic
ERJ-6ENF68R0V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-6ENF68R0V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 68 OHM 1% 1/8W 0805
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-6ENF68R0V
Număr parc ERJ-6ENF68R0V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 68 OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie ERJ Rezistenţă 68 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume ERJ6ENF68R0V
P68.0CTR
P68CTR
P68CTR-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 68 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film