ERJ-6ENF56R2V
PanasonicPanasonic
ERJ-6ENF56R2V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-6ENF56R2V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 56.2 OHM 1% 1/8W 0805
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-6ENF56R2V
Număr parc ERJ-6ENF56R2V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 56.2 OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie ERJ Rezistenţă 56.2 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume P56.2CDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 56.2 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film