ERJ-6ENF2433V
PanasonicPanasonic
ERJ-6ENF2433V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-6ENF2433V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 243K OHM 1% 1/8W 0805
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-6ENF2433V
Număr parc ERJ-6ENF2433V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 243K OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie ERJ Rezistenţă 243 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)