ERJ-6CWFR012V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-6CWFR012V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-6CWFR012V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 0.012 OHM 1% 1/2W 0805
Foi de date: ERJ-6CWFR012V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-6CWFR012V
Număr parc ERJ-6CWFR012V Producător Panasonic Electronic Components
Descriere RES SMD 0.012 OHM 1% 1/2W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 944923 pcs Fișa cu date ERJ-6CWFR012V.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.5W, 1/2W
Tensiune - Defalcare 0805 Grosime (Max) ±75ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm) Serie ERJ
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0805 (2012 Metric)
Alte nume ERJ6CWFR012V
P19198TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului ERJ-6CWFR012V
Înălțime - așezată (Max) 0.030" (0.75mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
lui FIFO 2 Descriere extinsă 0.012 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1% Descriere RES SMD 0.012 OHM 1% 1/2W 0805