ERJ-3RQJ3R9V
PanasonicPanasonic
ERJ-3RQJ3R9V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-3RQJ3R9V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 3.9 OHM 5% 1/10W 0603
Foi de date: 1.ERJ-3RQJ3R9V.pdf2.ERJ-3RQJ3R9V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-3RQJ3R9V
Număr parc ERJ-3RQJ3R9V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 3.9 OHM 5% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5130963 pcs Fișa cu date 1.ERJ-3RQJ3R9V.pdf2.ERJ-3RQJ3R9V.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie ERJ Rezistenţă 3.9 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume ERJ3RQJ3R9V
P3.9AHTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 3.9 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film