ERJ-3RED9103V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-3RED9103V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 910K OHM 0.5% 1/10W 0603
Foi de date: 1.ERJ-3RED9103V.pdf2.ERJ-3RED9103V.pdf3.ERJ-3RED9103V.pdf4.ERJ-3RED9103V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-3RED9103V
Număr parc ERJ-3RED9103V Producător Panasonic
Descriere RES 910K OHM 0.5% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie ERJ Rezistenţă 910 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume ERJ3RED9103V
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 910 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film