ERJ-3EKF2802V
PanasonicPanasonic
ERJ-3EKF2802V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-3EKF2802V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 28K OHM 1% 1/10W 0603
Foi de date: 1.ERJ-3EKF2802V.pdf2.ERJ-3EKF2802V.pdf3.ERJ-3EKF2802V.pdf4.ERJ-3EKF2802V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-3EKF2802V
Număr parc ERJ-3EKF2802V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 28K OHM 1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie ERJ Rezistenţă 28 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume ERJ3EKF2802V
P28.0KHTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 28 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film