ERJ-3BWJR075V
PanasonicPanasonic
ERJ-3BWJR075V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-3BWJR075V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 0.075 OHM 5% 1/3W 0603
Foi de date: ERJ-3BWJR075V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-3BWJR075V
Număr parc ERJ-3BWJR075V Producător Panasonic
Descriere RES 0.075 OHM 5% 1/3W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 226433 pcs Fișa cu date ERJ-3BWJR075V.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±150ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie ERJ Rezistenţă 75 mOhms
Putere (Wați) 0.333W, 1/3W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume P17495CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 75 mOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film