ERJ-3BQF5R6V
PanasonicPanasonic
ERJ-3BQF5R6V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-3BQF5R6V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 5.6 OHM 1% 1/4W 0603
Foi de date: ERJ-3BQF5R6V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-3BQF5R6V
Număr parc ERJ-3BQF5R6V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 5.6 OHM 1% 1/4W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1855618 pcs Fișa cu date ERJ-3BQF5R6V.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie ERJ Rezistenţă 5.6 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume ERJ3BQF5R6V
P17387TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 5.6 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film