ERJ-2RKF2402X
PanasonicPanasonic
ERJ-2RKF2402X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-2RKF2402X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 24K OHM 1% 1/10W 0402
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-2RKF2402X
Număr parc ERJ-2RKF2402X Producător Panasonic
Descriere RES SMD 24K OHM 1% 1/10W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie ERJ Rezistenţă 24 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)