ERJ-2RHD3902X
PanasonicPanasonic
ERJ-2RHD3902X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-2RHD3902X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 39K OHM 0.5% 1/16W 0402
Foi de date: 1.ERJ-2RHD3902X.pdf2.ERJ-2RHD3902X.pdf3.ERJ-2RHD3902X.pdf4.ERJ-2RHD3902X.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-2RHD3902X
Număr parc ERJ-2RHD3902X Producător Panasonic
Descriere RES 39K OHM 0.5% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie ERJ Rezistenţă 39 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume ERJ2RHD3902X
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 39 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film