ERJ-2GEJ133X
PanasonicPanasonic
ERJ-2GEJ133X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-2GEJ133X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 13K OHM 5% 1/10W 0402
Foi de date: 1.ERJ-2GEJ133X.pdf2.ERJ-2GEJ133X.pdf3.ERJ-2GEJ133X.pdf4.ERJ-2GEJ133X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-2GEJ133X
Număr parc ERJ-2GEJ133X Producător Panasonic
Descriere RES SMD 13K OHM 5% 1/10W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie ERJ Rezistenţă 13 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume ERJ2GEJ133X
P13KJTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 13 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film