ERJ-2BWFR047X
PanasonicPanasonic
ERJ-2BWFR047X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-2BWFR047X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 0.047 OHM 1% 1/4W 0402
Foi de date: ERJ-2BWFR047X.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-2BWFR047X
Număr parc ERJ-2BWFR047X Producător Panasonic
Descriere RES 0.047 OHM 1% 1/4W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1365017 pcs Fișa cu date ERJ-2BWFR047X.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie ERJ Rezistenţă 47 mOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume ERJ2BWFR047X
P.047ATTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) Caracteristici Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 47 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film