ERJ-2BSFR13X
PanasonicPanasonic
ERJ-2BSFR13X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-2BSFR13X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 0.13 OHM 1% 1/6W 0402
Foi de date: ERJ-2BSFR13X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-2BSFR13X
Număr parc ERJ-2BSFR13X Producător Panasonic
Descriere RES 0.13 OHM 1% 1/6W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1658513 pcs Fișa cu date ERJ-2BSFR13X.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie ERJ Rezistenţă 130 mOhms
Putere (Wați) 0.167W, 1/6W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume ERJ2BSFR13X
P.13AKTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 130 mOhms ±1% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film