ERJ-1TYJ680U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TYJ680U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-1TYJ680U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 68 OHM 5% 1W 2512
Foi de date: 1.ERJ-1TYJ680U.pdf2.ERJ-1TYJ680U.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-1TYJ680U
Număr parc ERJ-1TYJ680U Producător Panasonic
Descriere RES SMD 68 OHM 5% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1401289 pcs Fișa cu date 1.ERJ-1TYJ680U.pdf2.ERJ-1TYJ680U.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serie ERJ Rezistenţă 68 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume ERJ1TYJ680U
PT68XTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 68 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film