ERJ-1TYJ390U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TYJ390U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-1TYJ390U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 39 OHM 5% 1W 2512
Foi de date: 1.ERJ-1TYJ390U.pdf2.ERJ-1TYJ390U.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-1TYJ390U
Număr parc ERJ-1TYJ390U Producător Panasonic
Descriere RES SMD 39 OHM 5% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1329768 pcs Fișa cu date 1.ERJ-1TYJ390U.pdf2.ERJ-1TYJ390U.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serie ERJ Rezistenţă 39 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume ERJ1TYJ390U
PT39XTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 39 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film