ERJ-1TYJ125U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TYJ125U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-1TYJ125U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 1.2M OHM 5% 1W 2512
Foi de date: ERJ-1TYJ125U.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-1TYJ125U
Număr parc ERJ-1TYJ125U Producător Panasonic
Descriere RES SMD 1.2M OHM 5% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1267745 pcs Fișa cu date ERJ-1TYJ125U.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -400/ +150ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serie ERJ Rezistenţă 1.2 MOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume ERJ1TYJ125U
PT1.2MXTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 1.2 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film