ERJ-1TNF30R0U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TNF30R0U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-1TNF30R0U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 30 OHM 1% 1W 2512
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-1TNF30R0U
Număr parc ERJ-1TNF30R0U Producător Panasonic
Descriere RES SMD 30 OHM 1% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serie ERJ Rezistenţă 30 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Cut Tape (CT)