ERJ-1TNF3003U
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-1TNF3003U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-1TNF3003U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 300K OHM 1% 1W 2512
Foi de date: 1.ERJ-1TNF3003U.pdf2.ERJ-1TNF3003U.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-1TNF3003U
Număr parc ERJ-1TNF3003U Producător Panasonic Electronic Components
Descriere RES SMD 300K OHM 1% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 892020 pcs Fișa cu date 1.ERJ-1TNF3003U.pdf2.ERJ-1TNF3003U.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 1W
Tensiune - Defalcare 2512 Grosime (Max) ±100ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serie ERJ
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 2512 (6432 Metric)
Alte nume ERJ1TNF3003U
PT300KAFTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului ERJ-1TNF3003U
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
lui FIFO 2 Descriere extinsă 300k Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1% Descriere RES SMD 300K OHM 1% 1W 2512