ERJ-1TNF1963U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TNF1963U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-1TNF1963U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 196K OHM 1% 1W 2512
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-1TNF1963U
Număr parc ERJ-1TNF1963U Producător Panasonic
Descriere RES SMD 196K OHM 1% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serie ERJ Rezistenţă 196 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume ERJ1TNF1963U
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 196 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film