ERJ-1RHD1003C
PanasonicPanasonic
ERJ-1RHD1003C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-1RHD1003C
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 100K OHM 0.5% 1/20W 0201
Foi de date: 1.ERJ-1RHD1003C.pdf2.ERJ-1RHD1003C.pdf3.ERJ-1RHD1003C.pdf4.ERJ-1RHD1003C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-1RHD1003C
Număr parc ERJ-1RHD1003C Producător Panasonic
Descriere RES SMD 100K OHM 0.5% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie ERJ Rezistenţă 100 kOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume ERJ1RHD1003C
P15981TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 100 kOhms ±0.5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film