ERJ-1GNJ331C
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-1GNJ331C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-1GNJ331C
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 330 OHM 5% 1/20W 0201
Preț de referință (în dolari SUA)
65535 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-1GNJ331C
Număr parc ERJ-1GNJ331C Producător Panasonic Electronic Components
Descriere RES SMD 330 OHM 5% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.05W, 1/20W
Tensiune - Defalcare 0201 Grosime (Max) ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie ERJ
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0201 (0603 Metric)
Alte nume ERJ1GNJ331C Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului ERJ-1GNJ331C
Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
lui FIFO 2 Descriere extinsă 330 Ohm ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5% Descriere RES SMD 330 OHM 5% 1/20W 0201