ERJ-1GEJ752C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEJ752C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-1GEJ752C
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 7.5K OHM 5% 1/20W 0201
Foi de date: ERJ-1GEJ752C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-1GEJ752C
Număr parc ERJ-1GEJ752C Producător Panasonic
Descriere RES SMD 7.5K OHM 5% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19731412 pcs Fișa cu date ERJ-1GEJ752C.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie ERJ Rezistenţă 7.5 kOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume ERJ1GEJ752C
P7.5KAGTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 7.5 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film