ERJ-1GEF5602C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEF5602C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-1GEF5602C
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 56K OHM 1% 1/20W 0201
Foi de date: ERJ-1GEF5602C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-1GEF5602C
Număr parc ERJ-1GEF5602C Producător Panasonic
Descriere RES SMD 56K OHM 1% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16726493 pcs Fișa cu date ERJ-1GEF5602C.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie ERJ Rezistenţă 56 kOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)