ERJ-1GEF2941C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEF2941C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-1GEF2941C
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 2.94K OHM 1% 1/20W 0201
Foi de date: ERJ-1GEF2941C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-1GEF2941C
Număr parc ERJ-1GEF2941C Producător Panasonic
Descriere RES SMD 2.94K OHM 1% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 968330 pcs Fișa cu date ERJ-1GEF2941C.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie ERJ Rezistenţă 2.94 kOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume P2.94KABCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 2.94 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film