ERJ-14NF5233U
PanasonicPanasonic
ERJ-14NF5233U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-14NF5233U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 523K OHM 1% 1/2W 1210
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-14NF5233U
Număr parc ERJ-14NF5233U Producător Panasonic
Descriere RES SMD 523K OHM 1% 1/2W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie ERJ Rezistenţă 523 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume P523KAACT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 523 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film