ERG-2SJ681A
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ681A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERG-2SJ681A
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 680 OHM 2W 5% AXIAL
Foi de date: ERG-2SJ681A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERG-2SJ681A
Număr parc ERG-2SJ681A Producător Panasonic
Descriere RES 680 OHM 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1867446 pcs Fișa cu date ERG-2SJ681A.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Serie ERG Rezistenţă 680 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume ERG2SJ681A
P680W-2TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 235°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 680 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Compoziţie Metal Oxide Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ERG-2SJ682A
ERG-2SJ682A
Producători: Panasonic
Descriere: RES 6.8K OHM 2W 5% AXIAL
In stoc: 2083950 pcs
Descarca: ERG-2SJ682A.pdf
RFQ
ERG-2SJ750
ERG-2SJ750
Producători: Panasonic
Descriere: RES 75 OHM 2W 5% AXIAL
In stoc: 244564 pcs
Descarca: ERG-2SJ750.pdf
RFQ
ERG-2SJ681
ERG-2SJ681
Descriere: RES 680 OHM 2W 5% AXIAL