ERG-2SJ222A
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ222A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERG-2SJ222A
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 2.2K OHM 2W 5% AXIAL
Foi de date: ERG-2SJ222A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERG-2SJ222A
Număr parc ERG-2SJ222A Producător Panasonic
Descriere RES 2.2K OHM 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2179669 pcs Fișa cu date ERG-2SJ222A.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Serie ERG Rezistenţă 2.2 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume ERG2SJ222A
P2.2KW-2TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 235°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 2.2 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film