ERG-1SJ563A
PanasonicPanasonic
ERG-1SJ563A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERG-1SJ563A
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 56K OHM 1W 5% AXIAL
Foi de date: ERG-1SJ563A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERG-1SJ563A
Număr parc ERG-1SJ563A Producător Panasonic
Descriere RES 56K OHM 1W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2686725 pcs Fișa cu date ERG-1SJ563A.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Serie ERG Rezistenţă 56 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume ERG1SJ563A
P56KW-1TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 235°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 56 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film