ERG-1SJ270A
PanasonicPanasonic
ERG-1SJ270A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERG-1SJ270A
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 27 OHM 1W 5% AXIAL
Foi de date: ERG-1SJ270A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERG-1SJ270A
Număr parc ERG-1SJ270A Producător Panasonic
Descriere RES 27 OHM 1W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2890220 pcs Fișa cu date ERG-1SJ270A.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Serie ERG Rezistenţă 27 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume ERG1SJ270A
P27W-1TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 235°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 27 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Compoziţie Metal Oxide Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ERG-1SJ243A
ERG-1SJ243A
Producători: Panasonic
Descriere: RES 24K OHM 1W 5% AXIAL
In stoc: 2892981 pcs
Descarca: ERG-1SJ243A.pdf
RFQ
ERG-1SJ242
ERG-1SJ242
Producători: Panasonic
In stoc: 385274 pcs
Descarca: ERG-1SJ242.pdf
RFQ
ERG-1SJ270
ERG-1SJ270
Descriere: RES 27 OHM 1W 5% AXIAL