ERG-1SJ101V
PanasonicPanasonic
ERG-1SJ101V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERG-1SJ101V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
Foi de date: ERG-1SJ101V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERG-1SJ101V
Număr parc ERG-1SJ101V Producător Panasonic
Descriere RES 100 OHM 1W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 420991 pcs Fișa cu date ERG-1SJ101V.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Serie ERG Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Axial Alte nume P100W-1CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 235°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 100 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film