ERD-S2TJ914V
PanasonicPanasonic
ERD-S2TJ914V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERD-S2TJ914V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 910K OHM 1/4W 5% AXIAL
Foi de date: ERD-S2TJ914V.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERD-S2TJ914V
Număr parc ERD-S2TJ914V Producător Panasonic
Descriere RES 910K OHM 1/4W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 919200 pcs Fișa cu date ERD-S2TJ914V.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -150/ -1000ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Serie ERDS2 Rezistenţă 910 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Axial Alte nume P910KBACT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 910 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film