ERD-S2TJ682V
PanasonicPanasonic
ERD-S2TJ682V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERD-S2TJ682V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 6.8K OHM 1/4W 5% AXIAL
Foi de date: ERD-S2TJ682V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERD-S2TJ682V
Număr parc ERD-S2TJ682V Producător Panasonic
Descriere RES 6.8K OHM 1/4W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 941400 pcs Fișa cu date ERD-S2TJ682V.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -150/ -350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Serie ERDS2 Rezistenţă 6.8 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Axial Alte nume P6.8KBACT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 6.8 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film