ERD-S1TJ390V
PanasonicPanasonic
ERD-S1TJ390V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERD-S1TJ390V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 39 OHM 1/2W 5% AXIAL
Foi de date: ERD-S1TJ390V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERD-S1TJ390V
Număr parc ERD-S1TJ390V Producător Panasonic
Descriere RES 39 OHM 1/2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4484 pcs Fișa cu date ERD-S1TJ390V.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -150/ -350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Serie ERDS1 Rezistenţă 39 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Alte nume ERDS1TJ390V
P39BBTB
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 39 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film