ERD-S1TJ2R7V
PanasonicPanasonic
ERD-S1TJ2R7V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERD-S1TJ2R7V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 2.7 OHM 1/2W 5% AXIAL
Foi de date: ERD-S1TJ2R7V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERD-S1TJ2R7V
Număr parc ERD-S1TJ2R7V Producător Panasonic
Descriere RES 2.7 OHM 1/2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8623155 pcs Fișa cu date ERD-S1TJ2R7V.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Serie ERDS1 Rezistenţă 2.7 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Alte nume ERDS1TJ2R7V
P2.7BBTB
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 2.7 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film