ERB-SE0R50U
PanasonicPanasonic
ERB-SE0R50U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERB-SE0R50U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603
Foi de date: 1.ERB-SE0R50U.pdf2.ERB-SE0R50U.pdf3.ERB-SE0R50U.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERB-SE0R50U
Număr parc ERB-SE0R50U Producător Panasonic
Descriere FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4417 pcs Fișa cu date 1.ERB-SE0R50U.pdf2.ERB-SE0R50U.pdf3.ERB-SE0R50U.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 32V Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W x 0.028" H (1.60mm x 0.80mm x 0.70mm)
Serie ERBSE Timp de raspuns Fast
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume P11369DKR Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
DC Rezistență la rece 0.37 Ohms Ratingul curent 500mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A