ERB-FE1R50U
PanasonicPanasonic
ERB-FE1R50U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERB-FE1R50U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0603
Foi de date: ERB-FE1R50U.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ERB-FE1R50U
Număr parc ERB-FE1R50U Producător Panasonic
Descriere FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6125 pcs Fișa cu date ERB-FE1R50U.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 32V Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W x 0.028" H (1.60mm x 0.80mm x 0.70mm)
Serie ERBFE Timp de raspuns Fast
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume P11355CT Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
DC Rezistență la rece 0.07 Ohms Ratingul curent 1.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A