ERA-8ARB5761V
PanasonicPanasonic
ERA-8ARB5761V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-8ARB5761V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 5.76K OHM 0.1% 1/4W 1206
Foi de date: 1.ERA-8ARB5761V.pdf2.ERA-8ARB5761V.pdf3.ERA-8ARB5761V.pdf4.ERA-8ARB5761V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERA-8ARB5761V
Număr parc ERA-8ARB5761V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 5.76K OHM 0.1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie ERA-8A Rezistenţă 5.76 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume ERA-8ARB5761V-ND
ERA8ARB5761V
P18695TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 5.76 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film