ERA-8ARB2742V
PanasonicPanasonic
ERA-8ARB2742V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-8ARB2742V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 27.4K OHM 0.1% 1/4W 1206
Foi de date: 1.ERA-8ARB2742V.pdf2.ERA-8ARB2742V.pdf3.ERA-8ARB2742V.pdf4.ERA-8ARB2742V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-8ARB2742V
Număr parc ERA-8ARB2742V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 27.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie ERA-8A Rezistenţă 27.4 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Cut Tape (CT)