ERA-8APB6341V
PanasonicPanasonic
ERA-8APB6341V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-8APB6341V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 6.34K OHM 0.1% 1/4W 1206
Foi de date: 1.ERA-8APB6341V.pdf2.ERA-8APB6341V.pdf3.ERA-8APB6341V.pdf4.ERA-8APB6341V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-8APB6341V
Număr parc ERA-8APB6341V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 6.34K OHM 0.1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±15ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie ERA-8A Rezistenţă 6.34 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Cut Tape (CT)