ERA-6YKB334V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-6YKB334V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RESISTOR METAL FILM
Foi de date: ERA-6YKB334V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERA-6YKB334V
Număr parc ERA-6YKB334V Producător Panasonic
Descriere RESISTOR METAL FILM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3134 pcs Fișa cu date ERA-6YKB334V.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie ERA-6Y Rezistenţă 330 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume ERA6YKB334V
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 330 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film