ERA-6ARB512V
PanasonicPanasonic
ERA-6ARB512V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-6ARB512V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 5.1K OHM 0.1% 1/8W 0805
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-6ARB512V
Număr parc ERA-6ARB512V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 5.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie ERA-6A Rezistenţă 5.1 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)