ERA-3YKB224V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-3YKB224V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RESISTOR METAL FILM
Foi de date: ERA-3YKB224V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERA-3YKB224V
Număr parc ERA-3YKB224V Producător Panasonic
Descriere RESISTOR METAL FILM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5729 pcs Fișa cu date ERA-3YKB224V.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie ERA-3Y Rezistenţă 220 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume ERA3YKB224V
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 220 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film