ERA-3YEB361V
PanasonicPanasonic
ERA-3YEB361V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-3YEB361V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 360 OHM 0.1% 1/10W 0603
Foi de date: ERA-3YEB361V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-3YEB361V
Număr parc ERA-3YEB361V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 360 OHM 0.1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 188709 pcs Fișa cu date ERA-3YEB361V.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie ERA-3Y Rezistenţă 360 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume P360YCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 360 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film