ERA-3EED2052V
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-3EED2052V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 20.5KOHM 0.5% 1/10W 0603
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-3EED2052V
Număr parc ERA-3EED2052V Producător Panasonic
cantitate valabila 7765787 pcs Fișa cu date
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie ERA-3E Rezistenţă 20.5 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 6979215T
ERA3EED2052V
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 20.5 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film