ERA-3ARB9311V
PanasonicPanasonic
ERA-3ARB9311V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-3ARB9311V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 9.31KOHM 0.1% 1/10W 0603
Foi de date: 1.ERA-3ARB9311V.pdf2.ERA-3ARB9311V.pdf3.ERA-3ARB9311V.pdf4.ERA-3ARB9311V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERA-3ARB9311V
Număr parc ERA-3ARB9311V Producător Panasonic
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie ERA-3A Rezistenţă 9.31 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume ERA3ARB9311V
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 9.31 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film